Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

baner-naglowek-10-2019 02 

 

Harcerze 10 DH NS "Dreptaki" uczestnikami III Jesiennych Warsztatów

Harcerze z 10 Drużyny Harcerskiej Nieprzetartego Szlaku "Dreptaki" z DPS ROkitno 38 uczestniczyli w III jesiennych warsztatach projektu "Cztery pory roku wokół nas - zajęcia ekologiczne aktywizujące i rozwijające osoby niepełnosprawne".Impreza została zorganizowana przez Główną Kwaterę ZHP.

Harcerze mieszkali w Schronisku Górskim "Głodówka" w Bukowinie Tatrzańskiej. Przez tydzień brali udział w warsztatach ekologicznych, wycieczce do Zakopanego, zamku w Nidzicy, wędrówkach górskich, zajęciach plastycznych i muzycznych.

Droga w góry trwała ponad dobę i harcerze musieli zaliczyć 6 przesiadek PKP. Ale dzięki przesiadce w Krakowie mogli zwiedzić Kraków i zaliczyć kolację w restauracji meksykańskiej.

Wspaniały wyjazd był możliwy dzięki dofinansowaniu imprezy przez PFRON. Fotorelacja

Relację nadesłał pwd. Bartłomiej Orzeł - drużynowy 10 DH NSz "Dreptaki"

NIW TABLICZKA www

baner boczny-2020-w04z

Inspektor-Ratowniczy-Choragwi-logo-01