Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Baner naglowek maj 2019-01 

 

Uroczyste wręczenie nagród za spot „Ujrzyj dobry świat”

2013-10-25-Uroczyste-wreczenie-nagrod-za spot-Ujrzyj-dobry-swiat-04Dnia 25.10.2013 o godz. 16:00 odbyła się uroczysta Gala wręczenia nagród za spot „Ujrzyj dobry świat”, którego przedmiotem było stworzenie 45 sekundowego spotu telewizyjnego tematycznie pokazującego zagrożenia związane z zażywaniem narkotyków i możliwości pomocy osobie uzależnionej. Konkurs skierowany był do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych Województwa Lubuskiego. Nagrodzone spoty będą wykorzystane, jako materiał wyjściowy do zajęć profilaktycznych prowadzonych w szkołach.

Chcielibyśmy, aby zwycięskie spoty zostały rozpowszechniona w lubuskich środkach masowego przekazu i na stronach internetowych.

2013-10-25-Uroczyste-wreczenie-nagrod-za spot-Ujrzyj-dobry-swiat-01                    Nagrodzone spoty:

I miejsce - Gosia Buczyńska zobacz

II miejsce - praca zbiorowa CKZiU "Elektryk" zobacz

III miejsce - Magda Kurdziel zobacz

                      Wyróżnienia:

Ola Durys zobacz, praca zbiorowa-Kamil Wróbel, Wojciech Klisz, Magda Kurdziel

Na Galę przybyli wszyscy nagrodzeni, po części oficjalnej nastąpiło wręczenie nagród, a następnie dyskusja kierowana przez mgr Tomasza Bojanowskiego terapeutę uzależnień. Po części merytorycznej zaprosiliśmy gości na poczęstunek.

Projekt zrealizowany w ramach rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem bezpieczniej”, „Bezpieczeństwo w szkole”- współfinansowany ze środków Wojewody Lubuskiego. Fotorelacja

Nadesłała: phm. Katarzyna Pawlak