Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Baner naglowek 06-2019-00 

 

Przedstawiamy oficjalny plan przebiegu kampanii Bohater Chorągwi

logo-KBCh-nowe-w1-01Druhny i Druhowie!

  Prezentujemy oficjalny program przebiegu naszej chorągwianej kampanii bohater. Wkrótce Naczelnik ZHP ogłosi jej oficjalne otwarcie, tymczasem zachęcamy, aby każdy drużynowy, hufcowy oraz instruktor chorągwi zapoznał się z przygotowanym w wyniku szerokich konsultacji przeprowadzonych przez władze chorągwi z instruktorami i funkcyjnymi naszej chorągwi planem zdobycia imienia dh. Olgi Drahonowskiej-Małkowskiej. Zadania realizujemy na poziomie drużyn, hufca i chorągwi zgodnie z załączonym regulaminem do czerwca 2017 - TUTAJ.

  Przypominamy, że obie władze chorągwi, zarówno Rada jak i Komenda Chorągwi zatwierdziły w formie uchwał własnych poniższy plan, a bohater został wybrany przez demokratyczną procedurę opracowaną dla tej kampanii. Realizacja założonego planu to także bezpośrednia odpowiedź na wolę Zjazdu Nadzwyczajnego Chorągwi, zatem wykonanie przyjętych tutaj zadań to jednocześnie spełnienie woli nas wszystkich, ale także statutowych władz ZHP naszej chorągwi, w tym tej najwyższej czyli Zjazdu Chorągwi. Liczymy, że Wasze zaangażowanie i instruktorska postawa oraz nasza wspólna praca pozwoli naszej chorągwi zdobyć imię wielkiej instruktorki ZHP jaką była dh. Olga.

Komenda i Rada Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP