Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Baner naglowek 06-2019-00 

 

Kampania Bohater - apel Rady Chorągwi

KAMPANIA-page-001Druhny i Druhowie!

Rada chorągwi zwraca się do wszystkich drużynowych, komendantów hufców, członków władz hufców oraz chorągwi, a także instruktorów mających przydział do hufców działających na terenie naszej chorągwi, o wyrażenie swojej opinii na temat zadań przewidzianych przez radę na czas trwania kampanii o imię dh. hm. Olgi Drahonowskiej-Małkowskiej. Zadania te wspólnie będziemy realizować już od września. Rada oficjalnie zatwierdzi je na spotkaniu 17.09.2016.
Prosimy, abyście do 31 sierpnia br. wypełnili ten formularz
(przekazali go także do swoich drużynowych na grupach/fanpage'ach/strona hufców) i pozwolili nam poznać Wasze zdanie na temat przygotowanej kampanii. Prosimy potraktować sprawę poważnie, jako, że to sam zjazd chorągwi zobowiązał władze chorągwiane tej kadencji do realizacji kampanii bohater. Konsultacja to sposób realnego wpłynięcia na projekt rady, tak aby zadania które każdy z nas będzie musiał zrealizować w nadchodzącym roku były de facto z woli całej wspólnoty harcerskiej Ziemi Lubuskiej ZHP. Znajdźcie więc troszkę czasu i prześlijcie nam swoją opinię na najważniejsze wydarzenie tej kadencji, abyśmy gdy spotkamy się na Zlocie Chorągwi z dumą mogli powiedzieć, że wspólnymi siłami zdobyliśmy imię dh. Oleńki. Niech program kampanii będzie dziełem nas wszystkich.
Z całego serca o to proszę i liczę na Druhen/Druhów pomoc.

Z harcerskim pozdrowieniem CZUWAJ!

Przewodniczący Rady Chorągwi

   phm. Mariusz Paweł Groblica 

Link do wzięcia udziału ws. ostatecznego kształtu kampanii bohater chorągwi TUTAJ