Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Baner naglowek 06-2019-00 

 

Wycieczka na Mazury ZD Zbąszynek

Komenda Związku Drużyn ZHP w Zbąszynku przy wsparciu Urzędu Miejskiego w Zbąszynku w ramach realizacji zadania publicznego zorganizowała 6 dniową wycieczkę krajoznawczo - edukacyjną na Mazury w terminie 14-19.08.2017r. Skorzystało z tej oferty 42 uczestników. Fotorelacja

Relację z wycieczki otrzymalismy od Komendanta ZD Zbąszynek hm. Zbigniewa Buśko - w załączeniu.

Wycieczka edukacyjna do Wolina ZD Zbąszynek

2017-06-106-007-Wycieczka-edu-Wolin-ZDZbaszynek-DSCN6905-www Komenda Związku Drużyn ZHP w Zbąszynku przy wsparciu Urzędu Miejskiego w Zbąszynku w ramach realizacji zadania publicznego zorganizowała 1 dniową wycieczkę edukacyjną do Wolina, Świnoujścia i Międzyzdrojów w terminie 10.06.2017r. Skorzystało z tej oferty 45 uczestników, członków ZHP Związku Drużyn ze Zbąszynka, Zbąszynia i Świebodzina. Fotorelacja.

Relację z Biwaku otrzymalismy od Komendanta ZD Zbąszynek hm. Zbigniewa Buśko - w załączeniu.   

ZD Zbąszynek na INTERCAMP 2017

W dniach 02 – 05 czerwca 2017r. 12 osobowa reprezentacja Związku Drużyn Zbąszynek wraz z 500 osobowym polskim kontyngentem wzięła udział w jubileuszowym 50 Międzynarodowym Zlocie Harcerzy i Scoutów INTERCAMP. Zlot odbył się w niemieckim miasteczku Warendorf, na którego terenie przez trzy dni mieszkali i integrowali się harcerze i skauci z Polski, Niemiec, Czech, Ukrainy, Słowacji, Anglii, USA, Francji, Belgii i Holandii.  Fotolerelacja.

Relację ze Zlotu otrzymalismy od Komendanta ZD Zbąszynek hm. Zbigniewa Buśko - w załączeniu.

Załączniki:
Pobierz plik (intercamp 2017 ZD Zbaszynek -opis.pdf)Intercamp 2017 ZD Zbaszynek - relacja[ ]213 Kb

Betlejemskie Światło Pokoju 2016 w ZD Zbąszynek

Realizację zadania związanego z BŚP w ZD Zbąszynek rozpoczęto 17 grudnia udziałem naszej reprezentacji w uroczystościach zorganizowanych przez Komendę Chorągwi w Zielonej Górze gdzie zostało odebrane BŚP.
W dniu 18 grudnia światełko zostało przekazane drużynom podczas spotkania przedświątecznego w Kosieczynie. Następnego dnia zostało przekazane do władz, instytucji i stowarzyszeń na terenie gmin Zbąszynka i Zbąszynia. 23 grudnia w kościele w Kosieczynie odbyła się msza w intencji harcerzy, po której przekazywano BŚP uczestnikom mszy oraz przybyłym mieszkańcom. Fotorelacja

Relację otrzymaliśmy od Komendanta ZD Zbąszynek hm. Zbigniewa Buśko

Obchody Dnia Niepodległośći ZD Zbąszynek

Obchody Dnia Niepodległości w Gminie Zbąszynek rozpoczęła Msza Św. w Kościele Parafialnym w Zbąszynku, odprawiona przez Księdza Dziekana Zdzisława Przybysza w intencji Ojczyzny. W uroczystości udział wzięły poczty sztandarowe: PZW Gminne Koło w Zbąszynku, Polskiego Związku Działkowców, Ochotniczej Straży Pożarnej z Rogozińca, Kurkowego Bractwa Strzeleckiego ze Zbąszynka, gminnych placówek oświatowych, delegacje jednostek organizacyjnych Gminy, władze Gminy oraz mieszkańcy. Po Mszy Św. nastąpił przemarsz ulicami Zbąszynka, prowadzony przez uczniów z Ogniska  Muzycznego działającego przy Szkole Podstawowej w Dąbrówce Wlkp., pod pomnik Chrystusa Króla.

Czytaj więcej: Obchody Dnia Niepodległośći ZD Zbąszynek

Kontakt

 biuro@lubuska.zhp.pl

Telefon: 78 325 30 78

Biuro czynne:
godz. 10.00 - 15.00

NIW TABLICZKA www

Strony Hufcowe

banner-www-Gorzow-w2-2015-01-09

baner-www-Skwierzyna-w2

baner-www-Strzelce-Kraj-w3

Baner-www-Nowa-Sol

Hufiec Zielona Gra-cover na strone choragwi

baner-www-Zagan-w4

baner-www-Szprotawa-w1

baner-www-Sulecin-w1

radio logo pelne czarne