Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Baner naglowek 06-2019-00 

 

XI Rajd Harcerski Czerwona Jedynka "Szlakiem Cichociemnych"

Czerwona Jedynka XI plakietka 2018W dniach 20-22.04.2018 roku w Sulęcinie odbył się XI Rajd Harcerski „ Czerwona Jedynka”. Wzięło w nim udział około 180 harcerzy organizowanych w 20 patrolach .Patrole przyjechały do nas z całego województwa.
Harcerze mieli możliwość współzawodniczyć ze sobą na dwóch trasach: starszoharcerskiej i wędrowniczej. Patronat nad trasą starszoharcerską objął Starosta Powiatu sulęcińskiego Pan Adam Basiński, a patronat nad trasa wędrowniczą objął Burmistrz Sulęcina Pan Dariusz Ejchart. Bazą rajdu było Sulęcińskie liceum im. Adama Mickiewicza udało się nam to dzięki uprzejmości Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego pani Aleksandrze Jasickiej-Szabat.
W tym roku kontynuowaliśmy rajd w formie fabularnej. Tym razem fabuła opierała się na pierwszym zrzucie Cichociemnych więcej...

  Fotorelacja tutaj

Kontakt

 biuro@lubuska.zhp.pl

Telefon: 78 325 30 78

Biuro czynne:
godz. 10.00 - 15.00

NIW TABLICZKA www

Strony Hufcowe

banner-www-Gorzow-w2-2015-01-09

baner-www-Skwierzyna-w2

baner-www-Strzelce-Kraj-w3

Baner-www-Nowa-Sol

Hufiec Zielona Gra-cover na strone choragwi

baner-www-Zagan-w4

baner-www-Szprotawa-w1

baner-www-Sulecin-w1

radio logo pelne czarne