Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Baner nagłówek 07 2019-02czar1 

 

Zakończył się Kurs Przewodnikowski w Hufcu Gorzów Wlkp.

2015-11-22 kurs pwd Gorzow-Wlkp22 listopada 2015 po trzech intensywnych weekendowych spotkaniach zakończył się Kurs Przewodnikowski w Hufcu Gorzów Wielkopolski ZHP. Przez trzy weekendy uczestnicy kursu nabywali wiedzę i umiejętności potrzebne każdemu przyszłemu instruktorowi w jego codziennej pracy.
Uczestnicy brali udział w zajęciach dotyczących między innymi  wiedzy o ZHP, metody harcerskiej, odpowiedzialności instruktora, planowania rozwoju, podstaw planowania pracy, bezpieczeństwa, dokumentacji ZHP, finansów oraz promocji i pozyskiwania środków.

Kurs przewodnikowski Hufca Gorzów Wielkopolski ZHP odbywa się cyklicznie a jego organizatorzy z roku na rok dbają o jeszcze lepszą atmosferę i poziom kształcenia przyszłych instruktorów. Tegoroczny kurs ukończyło pozytywnie 10 osób, które przez cały czas aktywnie uczestniczyły we wszystkich blokach zajęciowych.

pwd. Łukasz Fabich
Szef Zespołu ds. Promocji Hufca

Kontakt

 biuro@lubuska.zhp.pl

Telefon: 78 325 30 78

Biuro czynne:
godz. 10.00 - 15.00

dokumentacja hal

NIW TABLICZKA www

Inspektor-Ratowniczy-Choragwi-logo-01

radio logo pelne czarne