Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

baner-naglowek-10-2019 02 

 

Witnica rośnie w siłę

witnica3Późnym popołudniem 11 stycznia na uroczystej zbiórce został odczytany rozkaz o utworzeniu szczepu harcerskiego "Wicina". To konsekwencja wzorcowej działalności phm. Anny Więcławskiej w witnickim środowisku. Wśród zaproszonych gości, gdzie nie zabrakło ogromnej grupy dumnych rodziców, a także zastępcy Burmistrza Witnicy - p. Eugeniusza Kurzawskiego, dyrektora Szkoły Podstawowej -p. Artura Maśnika, Skarbnika Chorągwi -hm. Dariusza Zajączkowskiego oraz oczywiście Komendanta Hufca Gorzów Wlkp. - phm. Marzeny Chylickiej.     

Kontakt

 biuro@lubuska.zhp.pl

Telefon: 78 325 30 78

Biuro czynne:
godz. 10.00 - 15.00

NIW TABLICZKA www

baner boczny-2020-w04z

Inspektor-Ratowniczy-Choragwi-logo-01