Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

2020 Baner-04-w03  

 

2016-09-24 Zlot Hufca Gorzów Wlkp. w Lubniewicach

2016-09-24-Zlot-Huufca-Gorzow-Wlkp-Lubniewice-1024
W dniach 24 - 25.09.2016 przeszło 210 Zuchów, Harcerzy i Instruktorów Hufca Gorzów Wlkp. ZHP spotkało się na Zlocie w Lubniewicach. W tym roku impreza została zorganizowana przez 13 GDSH "Czarne Szeregi" pod wodzą pwd. Marka Zblewskiego, który pełnił rolę Komendanta Zlotu.
Organizatorzy przenieśli nas we wspaniały świat bajek i filmów. Na trasie gry, która prowadziła dookoła lubniewickich jezior spotkaliśmy Harrego Pottera, Marty'ego McFly czy też księżniczkę Leie, którzy czekali na nas z dość wymagającymi zadaniami. Po godzinie 20 gorzowskich Harcerzy odwiedził zaprzyjaźniony ksiądz Paweł Bryk, który poprowadził mszę święta w pięknych okolicznościach przyrody. Spotkaliśmy się bowiem po zmroku na plaży, przy blasku pochodni... Sobotnie zmagania zakończyliśmy spotkaniem przy ognisku.
Ale to nie koniec rywalizacji! W niedzielę od samego rana ocenie zostały poddane bajkowe stroje uczestników Zlotu. Punkty, które zostały przyznane za to zadanie w wielu przypadkach zaważyły o wygranej.
A wyniki zlotowych rozgrywek  przedstawiają się następująco:
- na trasie zuchowej I miejsce zajęła 17 GWDHiZ "Szkwał"
- na tarasie harcerskiej I miejsce zajęła 13 GDH "Czarne Wilki"
- na trasie starszoharcerskiej I miejsce zajęła 12 WDSH "Cichociemni"
- na trasie wędrowniczej I miejsce zajęła 7 GDW "Rigel"
Miło było spotkać się w tak licznym harcerskim gronie - oby nie ostatni raz :)
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za dwa dni niezapomnianych wrażeń organizatorom - 13 GDSH "Czarne Szeregi" oraz gospodarzom - właścicielom ośrodka Kwieciste Wzgórze w Lubniewicach.
                 Magdalena Szczepańska
Drużynowa 7 Gorzowskiej Drużyny Wędrowniczej "Rigel"
                Hufiec Gorzów Wielkopolski ZHP

Kontakt

lubuska@zhp.pl

Telefon: 783 253 078

Biuro czynne:
godz. 8.00 - 16.00

Witryna dla członków ZHP

Baner boczny e-choragiew-01

1% dla ZHP

baner-PIT2020 GB-w1

COVID-19

Propozycje progr Koronawirus post

Harcerska Służba

NIW TABLICZKA www

Inspektor-Ratowniczy-Choragwi-logo-01