Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Baner nagłówek 07 2019-01 

 

Pierwsza zbiórka Rady Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP

2014-12-28 logo-RCH-w2-2002019-02-24-RCh wybor-wiceprzewRada Chorągwi spotkała się w dniu 24.02.2019r. na swojej pierwszej roboczej zbiórce w nowej kadencji. Pierwsza decyzja to wybór wiceprzewodniczącego Rady, którym został phm. Adam Biegański (hufiec Żary). Rada zdecydowała pracować w tej kadencji w dwóch komisjach: do spraw wsparcia programowo-metodycznego, której szefową została pwd. Agnieszka Zofia Maik (hufiec Międzyrzecz) oraz do spraw zarządzania, gdzie szefową została phm. Weronika Wachowicz (hufiec Nowa Sól). Następnie Rada zaopiniowała pozytywnie uchwałę Komendy Chorągwi w sprawie "Korczakowców" oraz przyjęła swój plan pracy na rok 2019. W zbiórce Rady uczestniczył Pełnomocnik Naczelniczki hm. Grzegorz Bazydło oraz członek ChKR hm. Zbigniew Michalak.

Już dziś zapraszam na następną zbiórkę Rady: 7 kwietnia br. w Międzyrzeczu.

Wszystkie podjęte uchwały rady znajdziesz TUTAJ.

hm. Dariusz "Mors" Zajączkowski HR
Przewodniczący Rady Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP

Kontakt

 biuro@lubuska.zhp.pl

Telefon: 78 325 30 78

Biuro czynne:
godz. 10.00 - 15.00

NIW TABLICZKA www

Inspektor-Ratowniczy-Choragwi-logo-01

radio logo pelne czarne