Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Baner nagłówek 07 2019-02czar1 

 

11 listopada w Zielonej Górze

Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Zielonej Górze rozpoczęła msza święta w intencji Ojczyzny, następnie na Placu Bohaterów w obecności sztandaru i kompani honorowej 4 Zielonogórskiego Pułku Przeciwlotniczego z Czerwieńska odbyła się podniosła uroczystość oddania hołdu bohaterom 11 listopada 1918 roku. Na plac przybyło wiele sztandarów, władze miasta i województwa, liczne delegacje kombatantów, harcerzy i społeczeństwa Zielonej Góry. Dalsze świętowanie odbyło się na placu przez Bachusem. Fotorelacja

Kontakt

 biuro@lubuska.zhp.pl

Telefon: 78 325 30 78

Biuro czynne:
godz. 10.00 - 15.00

dokumentacja hal

NIW TABLICZKA www

Inspektor-Ratowniczy-Choragwi-logo-01

radio logo pelne czarne