Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Baner nagłówek 07 2019-01 

 

Patrol z Zielonej Góry wśród najlepszych na Rajdzie Granica 2013

XXI Ogólnopolski Harcerski Rajd Granica dobiegł dzisiaj końca. Jeden z trzech patroli jakie reprezentowały naszą chorągiew podczas rajdu - 8 DSH Golfsztrom -  zdobył II miejsce na Trasie VI, organizowanej przez Hufiec Bierutów oraz IV miejsce w klasyfikacji generalnej w kategorii tras wędrowniczych.

Harcerzom z Golfsztromu serdecznie gratulujemy tak wysokiego miejsca i świetnej rywalizacji w rozgrywce finałowej, a pozostałym patrolom - 1 DH Knieja oraz 7 DSH Wilki za równie zaciętą rywalizację na trasie.

Kontakt

 biuro@lubuska.zhp.pl

Telefon: 78 325 30 78

Biuro czynne:
godz. 10.00 - 15.00

dokumentacja hal

NIW TABLICZKA www

Inspektor-Ratowniczy-Choragwi-logo-01

radio logo pelne czarne