Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Baner nagłówek 07 2019-02czar1 

 

Zastęp lubuskich seniorów gotowy na Złaz

logo-22Zlaz-SeniorówTrwają ostatnie przygotowania do wyjazdu na XXII Ogólnopolski Złaz Seniorów Szczecin 2013. W ostatni dzień lipca lubuscy seniorzy w składzie: hm Aleksandra Zjawin, hm.Władysława Czubryj, hm.Bogusław Rejer, hm.Henryk Bigos, hm.Dobiesław Barczyński z HKI"Czerwona Szpilka", hm. Helena Mużyłowska i hm.Elzbioeta Kurkiewicz z KI z Żar oraz przyjaciel z VCP Horst Wolf wyjadą do Szczecina, miejsca Złazu. Program zapowiada się interesująco, szczególnie Wielki Finał Regat The Tall Ship Races 2013.
Życzymy udanej wyprawy

Kontakt

 biuro@lubuska.zhp.pl

Telefon: 78 325 30 78

Biuro czynne:
godz. 10.00 - 15.00

dokumentacja hal

NIW TABLICZKA www

Inspektor-Ratowniczy-Choragwi-logo-01

radio logo pelne czarne