Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

baner-naglowek-10-2019 02 

 

Rusza remont budynku Chorągwi!!!

IMG 20190312 11272320180119 Budynek-plakat-bez-losia-02bcW roku 2017 wygraliśmy Budżet Obywatelski Miasta Zielona Góra. Łącznie ponad rok trwały przetargi, badania stratygraficzne oraz sporządzenie projektu Harcerskiego Centrum Rozwoju. Dziś, przy ul. Bohaterów Westerplatte 27, odbyło się spotkanie Pełnomocnika GK ds. Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP i Komendanta Hufca Zielona Góra z wykonawcą inwestycji oraz z przedstawicielami dyrekcji ZGM w Zielonej Górze.

BO2017 logo-w02Otrzymaliśmy radosne wieści, że Prezydent Miasta Zielona Góra Janusz Kubicki przeznaczył dodatkowe środki na realizację tego przedsięwzięcia. Nie musimy więc wybierać pomiędzy np. zrobieniem dachu a wymianą okien, starczy na cały zakres remontu!

Za niecałe 2 tygodnie wykonawca – Zakład ZRB Jakuboszczak 01.pdf Remontowo Budowlany Maciej Jakuboszczak, przejmuje budynek. Przed harcerzami niemałe zadanie. Musimy całkowicie opróżnić wszystkie pomieszczenia, dokonując przy tym koniecznej selekcji. Za to zadanie odpowiedzialność przyjął na siebie Komendant Hufca Zielona Góra phm. Jarosław Zasacki. Zakres prac jest naprawdę duży więc przyda się każda para rąk oraz każdy samochód (szczególnie taki mogący pomieścić regały). Jesteśmy zmotywowani i pełni energii do podjęcia tego wyzwania.

Jeżeli wszystko pójdzie dobrze, nowy rok harcerski przywitamy już w Harcerskim Centrum Rozwoju!
 

  Agata Bazydło
 Szef Biura Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP

Kontakt

 biuro@lubuska.zhp.pl

Telefon: 78 325 30 78

Biuro czynne:
godz. 10.00 - 15.00

NIW TABLICZKA www

baner boczny-2020-w04z

Inspektor-Ratowniczy-Choragwi-logo-01