Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Baner nagłówek 07 2019-01 

 

Budujemy Wspólnotę – Wyjazdowa Zbiórka Kadry w Łagowie Lubuskim

01-2019-02-8-Wyjazdowa-Zbiorka-Kadry-Lagow-17IMG 03148-9 lutego odbyła się w urokliwym Łagowie Lubuskim kolejna Wyjazdowa Zbiórka Kadry. Przyjechali przedstawiciele wszystkich hufcowych środowisk, członkowie Komisji Rewizyjnej Chorągwi, Sądu Harcerskiego, Rady Chorągwi oraz członkowie i szefowie referatów. Komendę Chorągwi reprezentowali Pełnomocnicy GK: hm. Grzegorz Bazydło oraz hm. Grzegorz Woźniak. Wśród zajęć odbyły się: kominek obrzędowy nt. „Harcerska władza i służba”, dyskusja o przyszłości naszej chorągwi, szkolenie dot. programu ROHiS, szkolenie z inwentaryzacji, warsztaty programowe oraz szkolenie dot. RODO. Ponownie stacjonowaliśmy w Domu Formacyjnym Ruchu Światło-Życie, który stworzył idealne warunki szkoleniowe, zapewnił noclegi i wyborne posiłki naszej lubuskiej społeczności harcerskiej.

 NIW TABLICZKA-03Wyjazdowa Zbiórka Kadry sfinansowana została ze środków otrzymanych z Narodowego Instytutu Wolności w ramach Rządowego Programu Wsparcia Rozwoju Organizacji Harcerskich i Skautowych na lata 2018-2030.

Fotorelacja phm. Jarosława Zasackiego

więcej

 Agata Bazydło
 Szef Biura Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP

Kontakt

 biuro@lubuska.zhp.pl

Telefon: 78 325 30 78

Biuro czynne:
godz. 10.00 - 15.00

dokumentacja hal

NIW TABLICZKA www

Inspektor-Ratowniczy-Choragwi-logo-01

radio logo pelne czarne