Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Baner naglowek Dzika6 02 

 

Harcerskie Centrum Rozwoju

budynek i plakat -01Rozpoczęły się intensywne prace nad utworzeniem w naszym budynku przy ul.Boh.Westerplatte 27 Harcerskiego Centrum Rozwoju. Powoływany został specjalny harcerski zespół roboczy, opracowujemy dokumentację, spotykamy się z władzami miasta, przeprowadzamy konsultacje ze specjalistami, robimy generalną inwentaryzację budynku, tworzymy plany tymczasowej przeprowadzki , a wszystko po to, aby jak najszybciej zaprosić Was do naszego nowego domu.
Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim mieszkańcom Zielonej Góry, którzy oddali na nas swój głos i prosimy o dalsze wspieranie naszych działań przy tworzeniu Harcerskiego Centrum Rozwoju, otwartego dla wszystkich, którym bliskie są ideały harcerskie.

Agata Bazydło
Szef Biura Chorągwi
Ziemi Lubuskiej ZHP

Kontakt

 biuro@lubuska.zhp.pl

Telefon: 783 253 079

Biuro czynne:

godz. 9.00 - 15.00

Inspektor-Ratowniczy-Choragwi-logo-01

Strony Hufcowe

banner-www-Gorzow-w2-2015-01-09

baner-www-Skwierzyna-w2

baner-www-Strzelce-Kraj-w3

Baner-www-Nowa-Sol

Hufiec Zielona Gra-cover na strone choragwi

baner-www-Zagan-w4

baner-www-Szprotawa-w1

baner-www-Sulecin-w1

radio logo pelne czarne