Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Baner nagłówek 07 2019-01 

 

Zapisy na Wędrowniczą Watrę 2014 ruszyły!

Została już uruchomiona strona XII Wędrowniczej Watry – największej w Wedrownicza-Watra-2014-baner-w1Polsce imprezy dla wędrowników. Razem ze stroną ruszyła rejestracja patroli – można już zgłaszać swoje środowiska.

Wedrownicza-Watra-2014-baner-motto-w2W tym roku cały proces rejestracyjny przebiega wieloetapowo. Patrol należy zarejestrować do 28 lutego, jednak wysłanie zgłoszenia nie jest jednoznaczne z zakwalifikowaniem na Watrę. Żeby wziąć udział w Watrze, każdy z patroli musi zrealizować dwa zadania przedwatrowe.

 Tegoroczna Watra będzie inna niż wszystkie – pod wieloma względami. Hasło imprezy to: „WSZYSTKO JEST WYZWANIEM!” i właśnie z tą myślą jest tworzona. Za wszystkim stoi Wydział Wędrowniczy GK ZHP, więc Watra – w przeciwieństwie do lat ubiegłych – organizowana jest centralnie.

Największa innowacja to region, w którym odbędą się wędrówki. Będzie to… cały teren kraju! Wędrownicy rozjadą się po najróżniejszych zakątkach Polski, by spotkać się na zlocie w jej centrum – w Małeczu niedaleko Łodzi. Tegoroczna Watra będzie dłuższa niż wszystkie wcześniejsze – zamiast 7 dni potrwa 10 (wydłużone zostaną wędrówki). Zmiany zostały wprowadzone też w programie zlotowym – patrole przygotowują dwa bloki zajęć, wybierając tematy z listy przygotowanej przez organizatorów. Tematów z pewnością dla nikogo nie zabraknie – na liście jest ich 160. Program wieczorny podczas zlotu przejmą klimatyczne kawiarenki, a w wolnych chwilach wędrownicy będą mogli odwiedzić Centrum Kulturalne.

O nim i o wszystkim innym poczytacie na stronie internetowej Wędrowniczej Watry 2014: www.watra2014.zhp.pl.

pwd. Marta Szewczuk
Zespół ds. promocji WW ‘14

Kontakt

 biuro@lubuska.zhp.pl

Telefon: 78 325 30 78

Biuro czynne:
godz. 10.00 - 15.00

dokumentacja hal

NIW TABLICZKA www

Inspektor-Ratowniczy-Choragwi-logo-01

radio logo pelne czarne